חוזקות

שתפו :

שירי סלע

שירי סלע, יועצת ארגונית ומנטורית בעלת ניסיון עשיר בניתוח אסטרטגי עסקי ולווי מנכ"לים והנהלות בקבלת החלטות לצד שימוש בכלים מגוונים מעולם הייעוץ וההנחיה. עובדת בגישת הפסיכולוגיה החיובית עם מיטב החברות במגוון סקטורים, כולל חברות ציבוריות, פרטיות, סטארטאפים וגופים ממשלתיים .מומחית במודל גאלופ לאיתור חוזקות המאפשר לכל אחד ואחת לממש את עצמו במקסימום הצלחה ואושר אישי.

 

על סדנת החוזקות:

ניהול חוזקות הינה תפיסת עולם , מבוססת מדעית  ( מחקר ענק של מעל 2 מיליון נבדקים ) הגורסת כי היכולת להתפתח ולהצליח טמונה באיתור החוזקות האישיות של כל אדם ובשימוש תכוף , ממוקד ומהנה בהן במטרה להשיג את מטרותיו ולהביא תוצאות יוצאות דופן.

המודל פותח מטעם מכון גאלופ העולמי ע"י חוקרים ותיקים בתחום הפסיכולוגיה החיובית,ומהווה כלי עבודה פרקטי לכל אחד ואחת.

מזהה החוזקות – Strengths Finder

מטרתו לזהות היכן מצוי בך הפוטנציאל הגדול ביותר לבניית חוזקה. הוא מודד את 34 התימות של כישרונות שנתגלו במחקר המצוינות של מכון "גאלופ".הפרופיל מראה על 5 התימות העיקריות של הכישרונות. כל תימה – דפוס חוזר של חשיבה, הרגשה או התנהגות – היא סיכוי לפיתוח חוזקה. תימה לכשעצמה אינה טובה או רעה. היא פשוט דפוס חוזר שאפשר לטפח לחוזקה או לבזבז.

לפני קיום הסדנה יקבל כל משתתפ/ת קוד אישי למבדק באינטרנט אותו יבצע ויביא את תוצאותיו למפגש.

בסדנה יקבלו המשתתפים את הספר בעברית "עכשיו גלה את חוזקותיך" ובו פירוט 34 החוזקות וידע מוסף ותומך לתכני הסדנה כיצד יוכלו לממש את פוטנציאל החוזקות שלהם ושל הסובבים אותם.

במפגש , לאחר קטע תאורטי קצר נעסוק בעיקר:

בניתוח תמהילי החוזקות של המשתתפים – כיצד יכולים להשפיע ולבסס מערכות יחסים כל אחד באמצעות חוזקותיו, ונפתח צוהר לקריירה ולחיים האישיים בהיבט שונה ובשפה ייחודית.

יחודו של מפגש זה הינו בכך שאין הוא מלמד מה צריך לעשות או לשפר…  הוא מצביע על יכולותיו הנפלאות של כל אחד ואחד ויוצר גאווה ותחושת ערך!

עוד באותו נושא

עמותת ריסטארט גלובל 580658813
בנק 12 הפועלים
סניף 681
חשבון 467691