ביחד פורצים גבולות

יצירת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לאתגרים של פצועי צה''ל

פעילות של חצי שנה המסתכמת באירוע שיא של 3 ימים בה הקהילה ומיטב המוחות מעולם הטכנולוגיה משתלבים. צוותי מייקרים (מהנדסים, מתכנתים, מעצבים, רופאים, פיזיותרפיסטים וכו') מתכנסים על מנת לבנות פתרונות טכנולוגיים שלא קיימים בשוק למוגבלויות יומיומיות של פצועי צה"ל. מאז 2016 פיתחנו 40 מוצרים טכנולוגיים עבור 40 פצועים שונים. בכל אירוע התנדבו מאות אנשים. כל משתתף שיוצא עם מוצר חדש מחזיר את תחושת המסוגלות שלו ומקבל את הפרספקטיבה שכל דבר הוא בר פתרון. בנוסף, כל פרויקט עולה לפלטפורמה אינטרנטית בה כל אחד יכול להוריד את תכניות המוצר ולבנות אותו לעצמו.

למה אנחנו עושים את זה

תחושת מסוגלות

דמיינו שאתם צעירים, במצב הפיזי הטוב ביותר שלכם. פתאום, ללא כל הכנה, אתם מוצאים את עצמכם ללא יכולת לעשות דברים רבים שהייתם רגילים לעשות. אנחנו מאמינים שברגע שאתה עושה דבר אחד שלא יכולת לעשות קודם, אתה מקבל בחזרה את התחושה שהכל אפשרי

חדשנות

כאחת המדינות המובילות בעולם בטכנולוגיה, אנחנו ממנפים את הטכנולוגיה והאמפתיה החברתית בישראל ובעולם היהודי כדי ליצור פתרונות שלא נראו בשוק לצרכים ספציפיים

שינוי הפוקוס

בריסטארט, אנחנו מכוונים לשנות את הפוקוס מהפציעה לחיים עצמם. בחוויה כזו, אתה מוצא את עצמך לא מתעסק במה אתה לא יכול לעשות אלא במה אתה כן.

היסטוריה

Makers for Heroes התחיל לראשונה ב2016 על ידי חלוצי ריסטארט, כאשר ראינו את האתגרים היומיומיים והויתורים שפצועים רבים צריכים להתמודד איתם. רוב האתגרים האלה הם לא בהכרח מצילי חיים, אבל הם חלומות שהם רוצים להגשים. הצלחנו לבנות כאילה חזקה ואיכותית של מייקרים, אנשי מקצוע חברות טכנולוגיות ואנשים טובים נוספים שנותנים את זמנם כדי לעזור לאותם נכי צה"ל לחזור לעשות ולהגשים את חלומותיהם. ב2018 הרגשנו שפציעה היא דבר אוניברסלי, ולכן הבאנו משלחות של פצועי צבא ממדינות שונות להשתתף גם כן. בדרך זו, יצרנו אמפתיה ותחושת מסוגלות חוצה גבולות.

השותפים שלנו

הספונסרים שלנו

MFH 2016

MFH 2018

MFH 2019

MFH 2020

MFH 2021

MFH 2022

*ב2018 וב2019 בלבד, התקיים בשיתוף עם ארגון TOM.