תכנית המנטורים

תכנית הדגל של ריסטארט, בת חצי שנה עם קבוצה של 20 פצועי צה"ל ו20 מנטורים. בתכנית ישנה עבודה אישית אחד על אחד בה כל צמד מגדיר ביחד את המטרות האישיות והמקצועית של המשתתף, כמו מציאת עבודה, חשיפה להזדמנויות עסקיות ותעסוקתיות, הקמת משפחה ועוד. הקבוצה מתכנסת בכל שבועיים לסדנא מקצועית בתחומים שונים, שמועברים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, על מנת להקנות כלים מעשיים למשתתפים. 

החל מ2020, בנק הפועלים מאמץ את תכנית המנטורים ומלווה אותה כשותף אסטרטגי. הבנק תומך ומלווה פעילות חברתית שמתמקדת בתעסוקה ובבעלי מוגבלויות. בזכות השותפות אנו יכולים לחזק ולשפר את התכנית בצורה משמעותית

שלבי התכנית

אבני הדרך

התאמה

קביעת יעדים אישיים

בניית תכנית עבודה

המפגשים

01  הגדרת חוזקות

02 הצבת מטרות

03 אמנות הקשב

04  חסמים

05 קריאת שפת גוף

06  יזמות

07 העברת מסרים

08 ניהול משא ומתן

09 נטוורקינג

בשיתוף בנק הפועלים

החל מ2020, בנק הפועלים מאמץ את תכנית המנטורים ומלווה אותה כשותף אסטרטגי

בנק הפועלים, לצד פעילותו העסקית, מחויב לתרומה פעילה ומשמעותית לחברה בישראל ופועל לחיזוק הפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל לצד להעצמת אוכלוסיות מוחלשות. תמיכת הבנק ממוקדת ביצירת אימפקט בתחומים הבאים: קידום תעסוקה ושוויון הזדמנויות, העצמה דיגיטלית של אוכלוסיות מודרות בדגש על מבוגרים, העצמת אנשים עם מוגבלות וחינוך פיננסי. עובדי הבנק ומנהליו מעורבים באופן פעיל בפרויקטים החברתיים, ובכך מעצימים את מעגלי ההשפעה באופן אישי ואנושי לאורכה של המדינה כולה.

מאז פרוץ משבר הקורונה בנק הפועלים נרתם, יותר מתמיד, לסייע לפרויקטים ושותפויות הממוקדים בעידוד התעסוקה ומתן כלים לאלו שנפלטו ממעגל העבודה לחזור אליו בהצלחה. לבנק שותפות אסטרטגית עם עמותת ריסטארט, הן בתוכנית המנטורים והן בפרויקט המייקתון שעוסקים בפיתוח אישי ומקצועי בדגש על תעסוקה, טכנולוגיה ותחושת מסוגלות.