נטוורקינג

שתפו :

עומר קלדרון

מחבר בין אנשים לרעיונות. בונה, מפצח ומוביל קהילות מעל לעשור. לאחר שליחות של שנתיים מטעם הסוכנות היהודית בקייפטאון, חזר לארץ והקים מספר קהילות און-ליין וגם און-לייף (בהן כמה אירועי TEDx וקהילת מידברן). לאחר סיום התואר השני ביחסים בין לאומיים מהאוניברסיטה העברית, עומר עבד במספר סטארטפים כ-CMO ולאחר מכן כסמנכ״ל תחום חווית אורחים, אימפקט וקהילה ברשת המלונות Selina.

בימים אלה עומר משמש כקו-פאונדר ומנכ״ל של ״הפיל הלבן״ האב לאמנות, חינוך ועשייה חברתית שעתיד לקום בתחנה המרכזית החדשה בת״א.

יעל מן שחר

יעל מן שחר, מרצה מבוקשת בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בייעוץ ארגוני, החלה את דרכה כמרצה ושדרנית רדיו בתחום הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה.

ילידת רעננה, יעל התגוררה שנים רבות בטורונטו, קנדה ונחשפה לתרבויות רבות ולהשפעות הטכנולוגיה על חיינו.

יעל פיתחה מספר רב של טכניקות בתחום הקשב העוזרות למנהלים, אנשי מכירות, מורים וכל אדם הרוצה להתקדם בחייו האישיים והמקצועיים בעולם של צפצפוים והתמכרות למסכים.

נטוורקינג

מטרת המפגש היא ללמוד גישות, תפיסות ומיומנויות שמלמדות כיצד לפתח את רשת הקשרים שלי ובנוסף, כיצד לחזק ולהרחיב אותה על מנת שתהיה אפקטיבית. נטוורקינג זו מיומנות, זו היכולת לצאת מהמחשב ולחפש מידע אצל אנשים, ללמוד לפתח קשרים שאולי יעזרו לי בעתיד, אולי יקדמו אותי או יעזרו לי לקדם את עצמי.

עוד באותו נושא

עמותת ריסטארט גלובל 580658813
בנק 12 הפועלים
סניף 681
חשבון 467691