Corona@Restart – ריסטארט בתקופת הקורונה

שתפו :

תקופת הקורונה הכניסה את כולנו לבתים ואילצה אותנו לשנות פאזה מהחיים פנים מול פנים לחיים בעולם המקוון. בשלב הזה בריסטארט הבנו שאנחנו צריכים להתאים את עצמנו כמה שיותר מהר למצב והחלטנו להעביר את כל פעילות העמותה לפלטפורמות הוידאו והרשתות החברתיות, אתגר לא פשוט כשלעצמו כי הפעילות מבוססת על אינטרקציה בין-אישית בעולם הפיזי.

אחת ההזדמנויות שצמחו בגלל שכולם נכנסו לבתים, הייתה לחזק את הפעילות של קהילת ריסטארט שנועדה לתת המשכיות לתכניות ואת הערך, הנטוורק והכלים הנוספים להמשך הדרך של הקהילה. וכך עשינו, כאשר בכל שבוע עשינו 2-3 סדנאות תוכן, המשלבות כלים שונים וידע חשוב, שיכול לשמש את הקהילה בהתמודדות עם המצב הנוכחי וגם ליום שאחרי ולשגרה. בנוסף, התחלנו קורסים חדשים, פעילויות הווי וכיף ובעיקר נתנו לקהילה שמורכבת ממנטורים ופצועים פלטפורמה לשיתוף והתמודדות עם המצב.

הצלחנו כשאיפותינו תמיד להביא את האנשים הטובים ביותר שייקחו חלק ולרתום עוד אנשים להצטרף לעולם של ריסטארט.

 

התחלנו בלקבוע כל שבוע אימון שהעביר דרור זיכרמן, אחד משלנו שהשתתף בתכנית המנטורים החמישית. כל שבוע עברנו אימונים מגוונים ושונים (ובעיקר מאתגרים!)

 

 

רון ביאלה, שכשהו לא אחד המנטורים הותיקים ומהמתנדבים הכי מעורבים שלנו בריסטארט, הוא בכלל שף מדופלם, העביר לנו שתי סדנאות בישול שונות.

בשבוע הראשון הוא העביר לנו סדנת פסטה שכללה אפילו תווי קנייה בשופרסל לזוכים:

 

בשבוע השני ולפני ליל הסדר, עשינו סדנת בשר מגניבה:

 

 

המשכנו לסדנאות רלוונטיות ופרקטיות, והראשונה שבהן הייתה עינת קדוש, מנהלת אזורית של ישראל בלינקדין, ללמד אותנו איך להקים פרופיל לינדקין, להשתמש בו נכון ולמנף אותו לקידום מקצועי שלנו:

 

קיבלנו הרצאה מעינב גרוסמן, דיאטנית קלינית וספורט על מיתוסים בתזונה ועל כלים נכונים להתמודד עם תזונה בחיי היום יום:

 

אירחנו לפני ליל הסדר, את יוסף אברמסון, שהשתתף גם בתכנית מנטורים הרביעית וגם במייקרס פור הירוס, שם יצרנו לו כפפה שהחזירה לו את היכולת לנגן בגיטרה, להופעה אינטימית וכיפית:

מוזמנים לצפות בהופעה בקישור

הבאנו את שים מקונן, מגייסת כוח אדם (הדהאנטרית) לדבר על מציאת עבודה בתקופת הקורונה:

 

 

שמענו מיעל מן שחר, מומחית לפסיכולוגיה של הטכנולוגיה ולקשב, שכבר חלק מריסטארט מאז הקמתה, על כלים שונים ליצירת קשב ופגישות מוצלחות בעידן הזום והוידאו:

 

 

פתחנו קורס NLP ייחודי וראשון במינו בריסטארט בשיתוף עם מכללת תוצאות:

 

שמענו ממאור גרינס, מנהל מערך השיווק בבית השקעות פורסט על שוק ההון וקבלת החלטות בתקופה הזאת ובשגרה:

 

למדנו עם עדי בר עוז, מנהלת הגיוס של חברת זברה מדיקל על איך להכין את קורות החיים שלנו ואיך להתכונן לראיון בצורה מיטבית:

 

שמענו מענבל רייכלר שלנו, שהשתתפה בתכנית מנטורים הרביעית ובמייקרס פור הירוס, שם ייצרנו לה גלשן לגלישה בשכיבה, על המסע שלה מפיתוח הגלשן להקמת עמותת Wave-ability שנועדה להנגיש את המים לבעלי מוגבלויות:

 

 

שמענו מטלי פלג, פסיכוטרפיסטית ומדריכת הורים קצת על התמודדות של הורות בתקופת הקורונה:

 

עוד הרבה דברים קרו בתקופה הזאת, עליהם נפרט בפוסט נפרד.

מה שבטוח, זה שהבנו עד כמה כוחה של הקהילה הוא המנוי להתמודדות עם אתגרים ומשברים, וביחד עשינו את מה שיכולנו כדי לתת ערך ומשמעות לתקופה הזאת, ולהפוך את הלימון ללימונדה

 

עוד באותו נושא

עמותת ריסטארט גלובל 580658813
בנק 12 הפועלים
סניף 681
חשבון 467691