סיפורי הצלחה

יוסף אברמסון

עברו חמש שנים קשות. חמש שנים שקברתי את כל מה שקשור לפציעה שלי, ונעלם את הכל. אני יודע עכשיו שהבריחה מכל זה לא הייתה הפיתרון, וההפעלה מחדש היא המקום היחיד שנתן לי דרך להתעמת עם ראש הפציעה שלי. הפעלה מחדש היא המקום שגורם לי להרגיש כאילו חזרתי הביתה.

איתי אליאסיאן

ריסטארט מספקת לי את הכלים המאפשרים לי לעזור לעצמי ולהצליח. התמיכה שלהם דוחפת אותי קדימה כדי לעזור לאחרים שמתמודדים עם PTSD (פוסט טראומה).

חיים בהגאון

קורס קריירה של Restart היה מיוחד במינו, אני כבר יותר מ 10 שנים בשוק העבודה ולמרות זאת הקורס חידש לי ועזר לי להבין את התהליך של הגיוס ה"חדש" והעדכני ולקבל כלים חשובים להתמודד בו. המרצים היו מקצועיים ונעימים והחוויה הייתה מאוד מעשית ומשמעותית. במהלך הקורס למדתי איך לחשוב מחוץ לקופסא ולחשוב באופן יצירתי יותר. התרגול שבו השתתפתי במהלך הקורס היה מאד מעניין ואתגרי, ועזר לי לחשוב באופן מחשבתי יותר. אני ממליץ בחום על הקורס!

ולבסוף בזכות הקורס הנוכחי ותוכנית המנטורים של Restart הצלחתי להשיג משרה מתגמלת ומעניינת, תודה רבה על הכל ❤

 
 

אביחי דריינוף

התכנית של ריסטארט עשירה בתוכן איכותי ובאנשים עוד יותר, שמחתי לקחת חלק ולהשתתף בתכנית המנטורים. התכנית עזרה לי לרכוש מיומנויות חדשות ולהכיר אנשים מדהימים. עברו 4 שנים ועד היום אני בקשר רציף עם אנשים מדהימים שעוזרים לי להתקדם.
ממליץ בחום! ולכם צוות ריסטארט תודה ענקית מעריך ואוהב.

אלעד הורוביץ

ריסטארט מספקת לי את הכלים המאפשרים לי לעזור לעצמי ולהצליח. התמיכה שלהם דוחפת אותי קדימה כדי לעזור לאחרים שמתמודדים עם PTSD (פוסט טראומה).

שראל וקנין

תוכנית המנטורים עזרה לי מאוד מכיוון שהצלחתי להכיר אנשים ייחודיים בתחומים רבים שרק רוצים לעזור. אני והשותף התחלנו את המסע שלנו בפרויקט שלנו בזכות המנטורים והדברים שלמדנו בתוכנית שעזרו לנו להתקדם, לשפר וליצור קשרים חדשים.

ענבל רייך-דבורי

השתתפה בפרויקט Makers for Heroes ב2018. נפצעתי במהלך שירותי הצבאי, הפציעה הותירה אותי משותקת וקשורה לכיסא גלגלים. בפרויקט רציתי לחזור למים ולגלוש. Restart ארגנה צוות מהנדסים ומעצבי מוצרים שיעזרו לי להגשים את החלום שלי. בילינו בתכנון המוצר בתוך המים ומחוצה להם. זו הייתה חוויה מדהימה. מאז הקמתי את עמותת Wave Ability שמנגישה את המים ואת עולם הגלישה לבעלי מוגבלויות